Poznaj nas
Informacje o firmie
Produkty Rewop
Zobacz galerię
Kontakt z firmą REWOP

Oferta Rewop
Podeszwy :
Nowa kolekcja podeszew
Podeszwy PU
Podeszwy TR
Podeszwy PCV
Obcasy :
Nowa kolekcja obcasów
Obcasy damskie i meskie
Paski :
Paski obuwnicze
Paski specjalistyczne
Ozdoby :
Nowa kolekcja ozdób
Ozdoby obuwnicze i odzieżowe


tittleInformacje o firmie
Witamy w serwisie internetowym firmy REWOP

Od 1992 roku nieprzerwanie zajmujemy się produkcją najwyższej klasy komponentów obuwniczych. Głównym profilem naszej działalności jest produkcja podeszew PU, TR i PCV oraz obcasów, ozdób i pasków.
Wieloletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku zarówno w Polsce jak i za granicą pozwoliła nam na zbudowanie solidnej marki, która od lat zegarków repliki cieszy się uznaniem naszych Klientów.
Dzięki współpracy z najlepszymi włoskimi stylistami, a także wyspecjalizowanymi dostawcami maszyn i surowców, produkcja naszych wyrobów repliki patek philippe gwarantuje stworzenie niepowtarzalnego wzornictwa, przy zachowaniu najwyższych norm jakościowych.


Monitoring rynku, a także wyjście naprzeciw najnowszym trendom stylistycznym, w powiązaniu z włoskimi technologiami wdrożeniowo - produkcyjnymi zapewnia czołową pozycję rynkową zarówno nam, jak i naszym kontrahentom.
Polityka rozwoju oraz ekspansji na nowe rynki postawiła przed nami nowe wymagania zarówno w kwestii jakości produkcji, jak również stałego poszerzania naszego parku maszynowego o urządzenia renomowanych włoskich producentów.

ZAPYTANIE OFERTOWE - Oferta na opracowanie i wdrożenie technologii wytwarzania lekkich spodów z ekspandowanych elastomerów na bazie blokowych kauczuków termoplastycznych butadien-styren-butadien z otokami z tworzyw sztucznych i skór naturalnych.

POBIERZ PDF - Załącznik nr 1

POBIERZ PDF- Załącznik nr 2

POBIERZ PDF- Załącznik nr 3

INFORMACJA O WYBORZE OFERTY

POBIERZ PDF - Załącznik nr 1

POBIERZ PDF- Załącznik nr 2